فارسي|انگليسي
         
صفحه اصليمقالاتاخبارخدمات خدمات پس از فروشمحصولاتنقشه سايتتماس با مادرباره مانمایشگاه
» عنوان ها
ورود به سیستم

» عضویت «

نظرسنجی
عضویت در سرویس خبری

اخبار
مقالات
مبل ماساژور روبيمکث

مبل ماساژور Mx96

معرفی محصول

همانگونه که از نام محصول پیداست وظیفه آن ماساژ اندام بدن می باشد.با این تعریف وظیفه ماساژ بالاتنه به عهده روبوت سیستم می باشد که دارای بازوهای مکانیکی بوده و توسط دو موتور Kneadو Knock حرکت خود را گرفته و توسط موتور z در راستای ستون فقرات حرکت کرده و قابلیت تطبیق با فرم بدن را داراست.در این حالت سیستم از طریق دو عملکرد اتوماتیک و دستی فرآیند ماساژ را انجام می دهد که در حالت اتوماتیک دارای 5 برنامه از پیش تعیین شده بوده که یکی از برنامه ها با موزیک سنکرون و یا هماهنگ عمل می کند.در حالت دستی هر کدام از موتورها حرکت خود را با فرمانی که شما از طریق کنترل دستگاه به آن می دهید می گید.برای ماساژ بخش نشیمن و پایینی بدن از ایربگها استفاده شده که با بادشدن هر کدام بر اساس برنامه(اتوماتیک) و یا بصورت دستی اندام شما را ماساژ می دهند.در کف پا نیز جهت ارامش بخشی از فرآیند ویبره یا ارتعاش استفاده شده که این عمل با استفاده از دو موتور کوچک انجام می گیرد.جهت تنظیم زوایای پشتی و زیرپایی نیز از دو جک استفاده شده که به دلخواه زوایا را با استفاده از دستور ارسال شده از کنترل دستگاه تنظیم می نماید.
مشخصات فنی
 محصول

مشخصه های فیزیکی

ابعاد: 126*83*76 سانت
وزن: 60 الی 65 کیلوگرم
رنگ ظاهری: مشکی،قهوه ای،سفید و بر اساس سفارش مشتری
مشخصه های عملکردی ماساژ بدن در دو حالت اتوماتیک و دستی که در حالت اتوماتیک دارای 5 برنامه از پیش تعیین شده بوده و در حالت دستی بر اساس ارسال دستوری که کاربر از طریق کنترل دستگاه می فرستد دستور می گیرد.
دارای 3 موتور DC ، 24 ولت به قدرت 40 الی 45 وات که توسط میکرو کنترلر برنامه ریزی شده فرمان می گیرد.
دارای پمپ هوا AirPump که با استفاده از 8 عدد شیر سولنویید خروجی آن قابل کنترل بوده و باز و بسته شدن شیرها نیز توسط میکروکنترلر انجام می گردد.
دارای دو عدد جک موتوردار 24 ولت ِز که با فرمانی که از میکرو کنترلر فرستاده میگردد زوایای پشتی و زیرپایی را تنظیم  می نماید.
الکترونیک که از دو بخش درایور قدرت و کنترل تشکیل شده و نیز دارای آی سی پردازشگر صوت می باشد.
دارای شاشی فولادی با رنگ کوره ای و مقاوم در برابر خش، ضربه و محیطهای مرطوب

مزایای رقابتی نسبت به کالاهای مشابه در بازار

 

از مزایای مبل ایرانی نسبت به نمونه مشابه خارجی می توان به نکات زیر اشاره کرد:

 

1- دارای روبوت سستم تقویت شده که دارای استحکام بالاتری نسبت نمونه مبنا می باشد.
2-دارای میکرو کنترلر ATM64 که نسبت به میکرو کنترلر نمونه دارای قابلیت بالاتری بوده(سرعت پردازش بالاتر) و حجم داده بالاتری را می پذیرد.
3-دارای رله های پایه دار و قابل تعویض بدون دستکاری در برد و صرف وقت جهت تعویض
4-دارای فیوز محافظ برد در برابر نوسانات برق که مانع از تخریب کل برد می شود.
5- به دلیل بومی بودن برنامه نرم افزاری دارای پشتیبانی نرم افزاری می باشد بدین معنا که در صورت تخریب برنامه میکرو کنترلر(آی سی) به هر دلیل به جای تعویض آن مجدد برنامه ریزی شده و قابل استفاده می باشد.
6- امکان به روز رسانی نرم افزار بر اساس نوع ماساژ و قابلیت نمایش صفحه تصویر مانیتور
7-با توجه به تولید تمامی قطعات و زیر مجموعه های این محصول در داخل کشور امکان تولید بر اساس سفارش در بخش های روکش و یا حتی رنگ مبل وجود داشته و حتی می توان آنرا با مبلمان منزل هماهنگ نمود.
8- دارای رنگ کوره ای شاسی که در محیطهای مرطوب حد تحمل قطعات فلزی مبل را در برابر هرگونه خوردگی و زنگ زدگی که منجر به کاهش استحکام شاسی شده و احتمال بروز صدمات جدی را داراست می باشد.

 

 

حداقل سفارش برای مبل های با طراحی خاص و مورد نظر شما: 20 عدد

قیمت : 250,000,000 ریال
» گروه مقالات

» دسترسی سریع

صفحه اصلي|مقالات|اخبار|تجهیزات ورزشی|خدمات |تالار گفتگو|نقشه سايت|درباره ما|تماس با ما
بازديدکنندگان اين صفحه: 70351 | بازديدکنندگان امروز: 309 | کل بازديدکنندگان: 5391845 | بازديدکنندگان آنلاین: 3 | زمان بارگزاري صفحه: 0/1050 ثانيه